A opäť Milan s Ferom…

Milan je dlhodobo nespokojný s účtovníčkou. Robí všetko pre to, aby jej odovzdával potrebné dokumenty určené k vedeniu účtovníctva, často na úkor pracovného času, ktorý by mohol venovať podnikaniu. Keďže podniká v stavebníctve, potrebuje investovať aj do materiálno-technologického zabezpečenia spoločnosti.

Keď sa chce informovať ako postupovať, potrebné informácie si hľadá sám, rovnako musí sám telefonovať s príslušnými inštitúciami. Na svoju účtovníčku sa v tomto prípade nemôže spoľahnúť, pretože tieto úkony vraj nie sú v náplni jej práce.

Milan je podnikateľ , nie ekonóm alebo účtovník, práve preto robí množstvo chýb, ktoré pripravujú o čas a peniaze. Mnohokrát si už kládol otázku: „Je takáto účtovníčka pre môj biznis vôbec užitočná?“

Už dobre vieme, že Fero minimálne starosti o svoje účtovníctvo. Tím profesionálnych účtovníkov mu poskytne potrebné informácie osobne, telefonicky alebo mailom.

Dôležité je, že vždy sa k nemu dostanú včas. Profesionálna účtovná kancelária mu zabezpečuje komplexné služby, vďaka ktorým sa môže plnohodnotne venovať svojmu podnikaniu.

Fero vie, že čas peniaze a on má oboje. Nerobí chyby ako Milan, pretože časť svojej zodpovednosti dal do rúk profesionálom. O istotách a užitočnosti zo strany účtovnej kancelárie je dávno presvedčený.

Nemíňajte peniaze, čas a energiu na neefektívnu účtovníčku ako Milan, dohodnite si už dnes nezáväzné stretnutie s nami a nechajte si pomôcť od profesionálov:

accproslovakia@gmail.com
0948 431 252

Neprofesionálne vedené účtovníctvo je častou chybou, na ktorú podnikatelia doplácajú. Ak sa chcete dostať k správnym informáciám, dajte stránke AccPro na Facebooku Páči sa mi to