Opäť sa stretávame s našimi dvoma podnikateľmi – Milanom a Ferom.

Milan už niekoľko rokov využíva služby svojej účtovníčky. Vzhľadom na to, že ich stretnutia sa konajú v nepravidelných časových intervaloch, pretože naňho nemá čas. Všetky potrebné účtovné dokumenty jej odovzdáva tiež nepravidelne.

Často sa stáva, že musí platiť pokuty za omeškanie platieb. Nedávno zistil, že niektoré položky boli naúčtované na nesprávnych účtoch. Spôsobilo mu to nie len finančnú, ale aj právnu ujmu. Meno svojej firmy si veľmi dlho budoval a takéto situácie mu narušili jeho reputáciu.

Pokúšal sa to riešiť so svojou účtovníčkou, tá ho však odbila tým, aby nosil dokumenty včas, lebo ona túto prácu vykonáva roky. Milan zistil, že tento spôsob vedenia účtovníctva je zastaralý a ak nechce prísť o dobré meno, musí začať konať…

Fero sa rozhodol skoncovať so zastaralou a spomalenou účtovníčkou a využíva služby profesionálnej účtovnej kancelárie. Vo vopred dohodnutých termínoch odovzdáva účtovné dokumenty. Rovnako ako Milan uznáva poctivé a legálne podnikanie.

Účtovná kancelária odovzdáva dokumenty úradom včas a správnym účtovaním mu pomáha pri vytváraní zisku a vyvarovaní sa finančným stratám. Fero si vybudoval dobré meno nie len u zamestnancov či partnerov, ale aj v oblasti štátnej správy.

Nemusí totiž riešiť platby za omeškanie alebo právne spory. Je si istý, že jeho spoločnosť je (čo sa týka účtovníctva i legislatívy) v dobrých rukách. Konečne si môže vydýchnuť.

Nekazte si dobré meno nekvalitným účtovníctvom ako Milan, dohodnite si už dnes nezáväzné stretnutie s nami a nechajte si pomôcť od profesionálov:

accproslovakia@gmail.com
0948 431 252

Neprofesionálne vedené účtovníctvo je častou chybou, na ktorú podnikatelia doplácajú. Ak sa chcete dostať k správnym informáciám, dajte stránke AccPro na Facebooku Páči sa mi to