Predstavte si dvoch podnikateľov…

Milan podniká v stavebníctve už 10 rokov. Táto práca mu prináša veľa stresu, no zároveň ho aj baví. Najčastejšia myšlienka, ktorá trápi jeho i jeho rodinu je prečo si každý mesiac z relatívne vysokého obratu prináša domov nízku sumu, s ktorou nie je spokojný. Tento problém často konzultuje so svojou účtovníčkou, pretože má dojem, že by mu práve ona mala pomôcť s minimalizáciou nákladov súvisiacich s jeho podnikaním.

Účtovníčka mu pravidelne opakuje, že s jeho situáciou sa nedá nič robiť, a keď veľa zarobí musí aj veľa platiť.  Tak či tak, Milan by po 10 rokoch očakával, že bude mať na účte za svoju prácu viac. Stále mu v hlave vŕta myšlienka, prečo jeho kamarát Fero tento problém nemá, hoci podnikajú rovnako dlho…

Fero podniká v stavebníctve tiež 10 rokov. Rovnako ako Milan, pozná čo je to stres z práce, ale tiež má svoju prácu rád. Aj on bol na tom rovnako ako Milan a jeho účtovníčka sa mu snažila nahovoriť, že s jeho situáciou sa tiež nedá nič robiť.  Situáciu však zobral do svojich rúk a našiel si profesionálnu účtovnú kanceláriu.

Tím profesionálnych účtovníkov mu vypracoval analýzu daňového a odvodového zaťaženia, na základe ktorej mu poradili kde a ako dokáže legálne ušetriť.  Odvtedy má Fero nastavený lepší systém, vďaka ktorému si domov prináša pre seba a svoju rodinu podstatne viac peňazí, a tiež má dokonalý prehľad o tom, ako sa narába s jeho financiami.

Nestrácajte peniaze za nekvalitné účtovníctvo ako Milan, dohodnite si už dnes nezáväzné stretnutie s nami a nechajte si pomôcť od profesionálov:

accproslovakia@gmail.com
0948 431 252

Neprofesionálne vedené účtovníctvo je častou chybou, na ktorú podnikatelia doplácajú. Ak sa chcete dostať k správnym informáciám, dajte stránke AccPro na Facebooku „Páči sa mi to“